Hoppa till sidans innehåll

Grupper Agneta kurs

2011-01-03 14:31
Se nedan
  • Uppdaterad: 2011-01-03 14:35

Gruppindelning & tider!

 

 

Tisdag 4 januari

 

Kl 14:00 – 15:15                           Kl 15:15 – 16:30                           Kl 16:30 – 17:30     

Matilda Mård                               Amanda Lindahl                                                                                   

Matilda Melkersson                  Klara Vierma

Mira Edlund                                  Mayra Montelius                       PAUS

Sara Hemmingsson                   Johanna Vallerstad          

Catharina Göransson                Louise Boman                                     

 

 

 Kl 17:30 – 18:45                          Kl 18:45 – 20:00                          Kl 20:00 – 21:15                

Ann-Margret Karlström                   Fanny Schildt                          Ylva

Frida Olsson                                 Cecilia Lundberg                      Katarina Bergqvist

Sandra Karlsson                          Fredrika lundberg                      Olivia Flodin

Alexandra Magnusson                    Lina Jönsson                            Denise Wiktor

 Isabella Göransson                       Matilda Lönneryd                     Annika Österberg

 Joanna Ström

 

 

 

Onsdag 5 januari

 

Kl 09:00 – 10:15                           Kl 10:15 – 11:15                           Kl 11.15 – 12:15                          

Matilda Mård                               Ann-Margret Karlström                        

Matilda Melkersson                  Isabella Göransson

Mira Edlund                                  Sandra Karlsson                          PAUS

Sara Hemmingsson                   Alexandra Magnusson

Catharina Göransson 

 

 Kl 12:15 – 13.30                          Kl 13:30 – 14:45                          Kl 14:45 – 16:00

Amanda Lindahl                          Fanny Schildt                               Frida Olsson

 Klara Vierma                               Cecilia Lundberg                         Olivia Flodin

 Mayra Montelius                      Fredrika Lundberg                    Denise Wiktor

 Johanna Vallerstad                   Lina Jönsson                                  Annika Österberg

 Louise Boman                         Matilda Lönneryd                     Joanna Ström

Skribent: Pia Mårdh
 

Läs Agneta Carléns intressanta hemsida om hoppning

 www.achopp.se

agneta

 

 

 

Postadress:
Föreningen Österåkers Sportryttare - Ridsport
Sofia Darrell, Bosättragård 1
18493 Åkersberga

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info